AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

DEBRECEN (Jelentkezési határidő: 2019. január 14.)

HÚSIPARI SZAKMUNKÁS
A Gastro-Hús Kft. debreceni húsüzemébe gyakorlattal rendelkező húsipari szakmunkásokat keres.

Elvárásaink: - Szakmai tapasztalat
- Önálló munkavégzés
- Terhelhetőség
- Igényes munkájára és környezetére

Amit nyújtunk: - átlagon felüli bérezés
- alapbéren felüli juttatások, cafetéria
- családias hangulat
- céges rendezvények
- családi napok

Jelentkezésed IDE KATTINTVA tudod elindítani!

Karrier tanácsok

Hogyan pályázhatsz?

Amennyiben szeretnél megpályázni egy állást, ezt többféle módon is megteheted. Egyik lehetőség a weboldalunkon keresztül, az online Jelentkezési adatlap kitöltésével; vagy akár e-mail-es jelentkezés formájában a gastrohus@gastrohus.hu címen.

Kik pályázhatnak?

Ez a feladatkörhöz tartozó konkrét követelményektől függ. Kérjük, olvasd át pontosan a megpályázni kívánt álláslehetőség kiírását, és pályázatodban részletezd azokat a pontokat, amelyek nálad egyezhetnek, illetve eltérhetnek. Pályázz, ha motivált és precíz vagy, továbbá ha velünk együtt kívánod alakítani jövődet!

Hogyan zajlik a kiválasztás folyamata?
  • Álláshirdetésre történő jelentkezés elektronikus, vagy hagyományos módon
  • A beérkező önéletrajzok kiértékelése, szűrése, kategorizálása és kiválasztása
  • A kiválasztott jelöltekkel rövid telefonos interjú lefolytatása
  • Jelöltekkel 1. személyes interjú (HR szakértő, közvetlen vezető jelenlétében)
  • Jelöltekkel 2. személyes interjú (az ügyvezető jelenlétében)
  • Döntés és kiértesítés

Mit kínálunk neked?
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Családias légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat
  • Tréningek és továbbképzések
  • Felelősségteljes feladatok
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

© 2015 - Kedvenc Szakbolt - Minden jog fenntartva!
GASTRÓ-HÚS Kereskedelmi Kft. - BAROMFI-HÚS Kereskedelmi Kft.
Design és programozás: Bálint Ádám

Jogi Nyilatkozat